Tezcan Grup Enerji ve Isıtma Sistemleri

İletişim +90 532 512 31 11

 • Çorlu Kat Kaloriferi

  Adres

  Muhittin Mah. Şehit Arman Galata Sk.
  No: 26/B Tekirdağ / ÇORLU

 • Çorlu Katı Yakıt Sistemleri

  Mail

  info@tezcangrupcorlu.com

Merkezi ısıtma, bir merkezden elde edilen ısıtma enerjisinin binalara, işyerlerine, ve fabrikalara dağıtılmasını ve bağımsız bölümlerin ısıtılmasını sağlayan sistemidir. Merkezi sistem kalorifer kazanı, merkezi sistem stokerli kalorifer kazanı, merkezi otomatik yüklemeli kalorifer kazanı, kara kazan, pelet yakıtlı kalorifer kazanı, üç geçişli kalorifer kazanı, 4 geçişli stokerli kalorifer kazanı üretim çeşitlerinden en uygun olanı tercih edebilir ve ısınmanızı ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Katı yakıtlı kat kaloriferi hizmetimizden yararlanmak ve ürünlerimizin fiyat bilgisini almak için Tezcan Grup firmasından, sitemizdeki iletişim bilgilerimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tezcan Grup

Kalorifer Kazanı Çorlu

Otomatik Yüklemeli Kalorifer Kazanları

Tezcan Grup Otomatik Yüklemeli Kalorifer Kazanları

Otomatik Yüklemeli Kalorifer Kazanları:

 • Kömür gibi, kalori değeri yüksek ve aynı zaman ekonomik yakıtlarla çalışırlar.
 • Yüksek verimli olan kazanımızın ızgaraları, font dökümdür. Bu sayede ısınmadan dolayı aşınma en alt seviyeye indirilmiştir.
 • Dijital kontrol ünitesi ile tüm donanımları otomatik olarak çalışır, ünite sayesinde elektrik ve yakıttan tasarruf sağlanır.
 • Kullanımı, ayar ve bakımı kolaydır. Kuru olması kaydı ile üreticinin önerdiği yakıtla sorunsuz bir kullanım sağlar.
 • Yurt çapında yaygın servis ağı ile problemleriniz çözülecektir. Kapalı imbisat ile kullanılması durumda, ürün garanti kapsamından çıkar.
 1. Mükemmel Yalıtım
 2. Yüksek Verimlilik
 3. Hızlı Isıtma