Tezcan Grup Enerji ve Isıtma Sistemleri

İletişim +90 532 512 31 11

 • Çorlu Kat Kaloriferi

  Adres

  Muhittin Mah. Şehit Arman Galata Sk.
  No: 26/B Tekirdağ / ÇORLU

 • Çorlu Katı Yakıt Sistemleri

  Mail

  info@tezcangrupcorlu.com

Güneş enerjisi, doğru kullanım ile dünyada gereksinim duyulan tüm enerjiyi tek başına karşılayabilecek güçte yenilenebilir bir kaynaktır. Tezcan Grup güneş enerjisi panelleri ile güneşi evinize taşıyabilir ve güneş enerjisi sistemlerini tercih ederek doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Güneş enerji sistemlerimizin hizmetinden yararlanmak ve ürünlerin fiyat bilgisini almak için Tezcan Grup firmasından, sitemizdeki iletişim bilgilerimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tezcan Grup

Güneş Enerji Sistemleri Çorlu

Güneş Enerji Sistemleri

Tezcan Grup Güneş Enerji Sistemleri

Güneş Enerji Sistemleri Faydaları:

 • Güneş panelleri binaların çatıları, bina dış yüzeyinde, petrol ofislerinin çatılarında, tekneler de, karavanda, geniş alanların zemin üzerinde kısacası güneş panellerinin montaj edilebileceği her yerde kullanılır.
 • Güneş panelleri istenilen güç kapasitesine göre kolaylıkla montaj yapılabilir. Bunun sebebi güneş panellerinin modüler yapıda olmasıdır.
 • Güneş panelleri için, fosil yakıtların yarattığı sorun geçerli değildir. Güneş panelleri yakıt olarak güneş ışını kullandığından atmosfere zehirli gazlar vermez.
 • Kişinin kendi elektriğini üretmesini sağlar ve elektrik faturasından tasarruf yapmanıza ve kazanç elde etmenize yardımcı olur.
 1. Doğa Dostu
 2. Sınırsız Kaynak
 3. Düşük Maliyet